• ثبت درخواست تعمیر لوازم خانگی
  • آیا از ما سوالی دارید
  • مشاوره رایگان : 02126103606

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در تهران در کوتاه‌ترین زمان

برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در تهران می‌توانید با شماره‌های درج‌شده در سایت تماس گرفته و یا به‌صورت آنلاین درخواست خود را ثبت نمایید. ماشین لباسشویی از آن وسیله‌های خانه است که نبودش بیشتر از چند روز حسابی شمارا به دردسر می‌اندازد. پس بهترین کار تماس با یک نمایندگی معتبر هست، تا در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه‌ی ممکن مشکلتان را برطرف نماییم.

اگر هنوز تماس نگرفته‌اید و در حال خواندن این مطلب هستید ما برای شما مزیت‌های استفاده از خدمات دیناسرویس، مشکلات رایج ماشین لباسشویی آاگ و راه‌های برطرف کردن آن و ... را آماده کرده‌ایم. اما پیش از آن بد نیست چندخطی درباره‌ی این برند بدانیم.

این برند محبوب و دوست‌داشتنی راه پرفرازونشیبی برای مهمان شدن در خانه‌هایمان پشت سر گذاشته است. حتی چندین بار تا مرز ورشکستگی پیش رفته، اما بازهم راهی برای ادامه‌ی کار خود یافته است. شرکت آاگ یک شرکت آلمانی هست، که در سال 1883 در برلین بنیان‌گذاری شده است اما از همان ابتدا به تولید لوازم‌خانگی مشغول نبوده و کار خود را از تولید لوازم الکتریکی مانند ژنراتور، لامپ و ... شروع کرد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی آاگ در تهران

باوجود تحریم‌ها امکان گرفتن نمایندگی کاملاً رسمی برای تعمیرات آاگ وجود دارد؟ پاسخ خیر است. تمامی مجوز‌های رسمی تاریخ گذشته است و در صورت برداشته شدن تحریم‌ها برای آسودگی بیشتر مشتریان دریافت مجدد سرتیفیکیت‌ها در الویت ما قرار دارد.

پس منظور ما از به کار بردن کلماتی مانند نمایندگی، نمایندگی رسمی و ... چیست؟ درواقع تعمیرگاه‌های مجازی زیر نظر اتحادیه مشغول به کار هستند که معتبرترین خدمات را ارائه کرده و کارشان دارای ضمانت‌نامه و گارانتی است. استفاده از خدمات ما این مزیت را برای شما به همراه دارد که قیمت‌ها کاملاً معقول و طبق نرخ مصوبه اتحادیه است.

شاید وسوسه شوید که از اشخاص برای تعمیرات استفاده کنید تا هزینه کمتری پرداخت کنید. در این صورت دو نکته را در نظر داشته باشید. اول اینکه هزینه قطعات اصل و اورجینال یکسان است و دستمزد نرخ چندانی ندارد. در این صورت این سوال پیش می‌آید که آیا شخص از قطعات اورجینال استفاده می‌کند؟ از سوی دیگر ضمانتی برای قطعات مصرفی و خدماتش وجود ندارد درصورتی‌که دینا‌سرویس از 6 ماه تا 1 سال ضمانت دارد.

 

چرا نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آاگ دیناسرویس؟

برای آنکه از نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ دیناسرویس استفاده نمایید، می‌توانید اطمینان داشته باشید که از مزایای زیر بهره‌مند خواهید شد.

 • ارائه گارانتی خدمات و قطعات تعویض شده
 • تعمیر ماشین لباسشویی در محل
 • استفاده از تعمیرکاران باتجربه در تعمیرات آاگ
 • هماهنگی و تعیین زمان توسط مشتری
 • تلاش برای تعمیر قطعات بجای تعویض و استفاده از قطعات اورجینال در صورت نیاز به تعویض
 • برآورد تخمینی هزینه، پیش از انجام تعمیرات
 • مشاوره‌ی کاملاً رایگان برای علت خرابی ماشین لباسشویی آاگ شما.(در صورت حضور در محل برای مشاوره تنها هزینه‌ی ایاب و ذهاب لحاظ می‌گردد.)

مدیریت و مشتری مداری دینا‌سرویس چگونه است؟

باوجود بیش از 50 سال سابقه کاری میدانیم که نیازهای مشتریان چیست و چه انتظاراتی دارند و همواره در تلاش بوده‌ایم به انتقادات، پیشنهاد‌ها و شکایات مشتریان بهترین رسیدگی را داشته باشیم. نیاز و توقع مشتریان چندان زیاد نیست در ادامه برخی از آن‌ها که همواره سعی در برطرف کردنشان داشته‌ایم را شرح می‌دهیم.

 • سرعت و کیفیت انجام خدمات، در این زمینه همواره سعی کرده‌ایم از سرویس‌کاران باتجربه استفاده نماییم و همواره دانش آن‌ها را به‌روز نماییم.
 • تمیزی و نظافت، این موضوع پس از کرونا اهمیت بیشتری پیداکرده است و تمامی تیم در انجام آن نهایت تلاش خود را می‌کنند.
 • قیمت مناسب، همان‌طور که بارها گفتیم ما یک نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی آاگ هستیم و بر اساس نرخ مصوب اتحادیه، هزینه دریافت می‌کنیم.
 • خدمات پس از تعمیرات، برگه گارانتی بااعتبار 6 ماه تا یک سال به شما داده خواهد شد(برای برد، مدت‌زمان ضمانت کمتر است.)

مراحل انجام کار برای تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ

ثبت درخواست تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

از طریق پر کردن فرم و یا تماس با ما درخواست خود را برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در تهران ثبت نمایید.

تماس سرویس‌کار ماشین لباسشویی آاگ

کارشناس پیش از حضور با شما تماس گرفته و راهنمایی‌ و مشاوره‌ی لازم را انجام داده و برای حضور در محل هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهد.

عیب‌یابی ماشین لباسشویی AEG

کارشناس با حضور در محل اقدام به چکاب دستگاه آاگ شما می‌کند تا ایراد به‌طور قطعی مشخص شود.

برآورد هزینه تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

پس از تشخیص مشکل کارشناس می‌تواند به‌راحتی برآورد هزینه را به شما اعلام نماید.

تعمیر و جایگزینی قطعات ماشین لباسشویی آاگ

اگر هزینه از طرف شما تائید شود، تعمیر و جایگزینی قطعات به‌طور کامل برای شما انجام می‌پذیرد.

تست و تحویل ماشین لباسشویی آاگ

پس از اتمام تعمیرات، برنامه شستشوی آاگ یک‌بار به‌طور کامل تست‌شده و به شما تحویل داده می‌شود.

ارائه فاکتور و ضمانت نامه آاگ

سرویس‌کار ملزم به ارائه فاکتور و ضمانت‌نامه دینا سرویس هست.

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در محل

واضح است که خروج لباسشویی از منزل هزینه‌هایی جهت حمل‌ونقل به همراه خواهد داشت. پس اولین مزیت تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در محل این است که متحمل هزینه کمتری خواهید شد. از سوی دیگر خطر آسیب دیدن در جابجایی صفر می‌شود و اینکه لباسشویی شما با سرعت بالاتری تعمیر شده و خودتان می‌توانید ناظر باشید. اگر قطعه‌ای ایراد داشته باشد آن قطعه با ارائه رسید خارج‌شده و تعمیر یا تعویض می‌گردد و در دو نوبت‌کار شما به اتمام رسیده و ضمانت‌نامه و فاکتور نهایی در اختیارتان قرار خواهد گرفت. در کمتر از 1 درصد خدمات نیاز به حمل لباسشویی به کارگاه تعمیرات دیناسرویس وجود دارد.

شماره تماس نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی آاگ

شماره‌ها و راه‌های ارتباطی ما در سراسر سایت قرار داده‌شده است. برای بهبود پاسخ‌گویی تمامی شماره‌ها به دفتر مرکزی انتقال پیداکرده‌اند و میان سرویس‌کاران در سراسر تهران پخش می‌شوند. به همین علت با هریک از شماره‌ها تماس بگیرید هیچ تفاوتی ندارد؛ اما اگر فرم درخواست آنلاین را پرکنید زودتر به کارتان رسیدگی خواهد شد.

شماره تماس نمایندگی آاگ شرق تهران (شعبه اصلی):

شماره تماس نمایندگی آاگ غرب تهران:

شماره تماس نمایندگی آاگ شمال تهران:

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی آاگ

برای برخی از افراد ممکن است خدمات پس از فروش دستگاه آاگ گیج‌کننده باشد و سؤالاتی ذهنشان را مشغول کرده باشد. به همین علت به‌طورکلی درباره آن توضیحاتی می‌دهیم، شاید سؤالات شما نیز برطرف گردد.

زمانی که اقدام به خرید ماشین ‌لباسشویی آاگ می‌کنید فروشنده برگه‌ای برای بهره‌مندی از خدمات پس از فروش لباسشویی آاگ در اختیارتان قرار خواهد داد. این خدمات هیچ ربطی به شرکت آاگ ندارد و خدماتی از جانب فروشنده است. بااین‌حال اگر تاریخ ضمانت‌نامه نگذشته است بهتر است با آن‌ها تماس گرفته و از خدماتشان بهره‌مند شوید اما اگر به هر علتی نارضایتی وجود داشت با تعمیرگاه لوازم خانگی دینا‌سرویس تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی AEG قدیمی

تعمیر ماشین لباسشویی AEG قدیمی کار هرکسی نیست! برای این کار نیاز به یک متخصص بسیار باتجربه است که بتواند عیب‌یابی را به‌درستی انجام داده و اقدام به تعمیر با کمترین هزینه‌ی ممکن کند. تعمیر ماشین لباسشویی قدیمی آاگ اگر به‌درستی و توسط یک شخص حرفه‌ای انجام نشود می‌تواند خرابی بیشتری به بار آورده و متحمل هزینه‌های بیشتری شوید. پس برای جلوگیری از این مشکلات با ما تماس بگیرید.

آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ

هدف ما در درجه اول خدمت‌رسانی به مردم عزیزمان است. به همین علت تا جایی که بتوانیم آموزش‌هایی در رابطه با انجام تعمیرات لباسشویی آاگ قرار می‌دهیم و همواره و به‌مرورزمان آن‌ها را افزایش می‌دهیم. بسیاری از افراد به کارهای فنی آشنایی دارند و شاید خواندن مطالب و دیدن ویدئو‌ها بتواند به آن‌ها کمک کند که خودشان اقدام به تعمیر لباسشویی آاگ نمایند.

ریست ماشین لباسشویی AEG

اگر ماشین لباسشویی آاگ شما قادر نباشد برنامه‌ای را اجرا کند، اولین اقدام ساده‌ای که می‌توانید انجام دهید تا مشکل را برطرف نمایید ریست ماشین لباسشویی AEG هست. احتمال زیادی وجود دارد که با همین اقدام مشکل شما به‌کلی برطرف شود.

برای انجام این کار تنها چند مرحله‌ی ساده وجود دارد که می‌توانید به‌راحتی آن را انجام دهید:

 1. به‌طور هم‌زمان کلید WASCHE و کلید Sparen یا Zeit را فشار دهید. دست خود را بر روی این دو دکمه نگه‌داشته و به مرحله‌ی بعد بروید.
 2. سلکتور یا همان دستگیره تنظیم برنامه را به جهت عقربه‌های ساعت بچرخانید. و آن را روی ساعت 7 متوقف کرده و تنظیم نمایید.

  درصورتی‌که بعد از یک‌بار که این کار را انجام دادید مشکل دستگاه برطرف نشد، دیگر خودتان اقدامی انجام ندهید و با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آاگ تماس بگیرید. دیناسرویس در کمترین زمان ممکن مشکل دستگاه شمارا برطرف خواهد کرد.

  معنای کلمات روی لباسشویی آاگ

  یکی از دغدغه‌های کاربران این است که معنای کلمات روی لباسشویی آاگ را بدانند. به همین خاطر به بررسی تخصصی و فنی معنای این کلمات پرداخته‌ایم. البته به دلیل اینکه تنوع مدل‌ها بالا است و طیف گسترده‌ای از کلمات وجود دارد به مهم‌ترین آن‌ها پرداخته‌ایم که تقریباً در تمام لباسشویی‌های AEG یکسان است.

  Intensif= لباس‌های کثیف

  Delicate(Fijen was)= لباس‌های نازک، ظریف یا ابریشمی

  Quick(Kourt)= شستشوی سریع

  Kleine wasjes= لباس‌های کوچک

  Kort= سریع‌تر

  Deur/uit= درب

  Kreukher/stellend= تغییر وزن

  Hoofdwas(main wash cycle)= برنامه شستشوی اصلی

  Voorwas(prewash)= پیش شستشو

  Pompen= تخلیه

  Inweken(soak)= خیس کردن

  Centerifug= خشک‌کردن

  Spo elen= آبکشی و خشک‌کردن

  Wool= لباس‌های پشمی

  مشکلات متداول ماشین لباسشویی آاگ

  در ادامه آموزش تعمیرات لباسشویی آاگ لازم است به مشکلات متداول دستگاه پرداخته و درباره نحوه عیب‌یابی و تعمیرات آن توضیحاتی دهیم. رایج‌ترین مشکلاتی که در هنگام تماس با ما درباره‌ی ماشین لباسشویی آاگ گزارش‌شده است به شرح زیر هست. در قسمت بعد تعدادی از مهم‌ترین‌های آن‌ها را شرح می‌دهیم که شاید خودتان نیز بتوانید آن را برطرف کرده و نیاز به تعمیرکار وجود نداشته باشد.

  • لباس‌ها خوب شسته نمی‌شوند.
  • دیگ ماشین لباسشویی نمی‌چرخد.
  • دستگاه روشن نمی‌شود.
  • بدنه ماشین لباسشویی آاگ برق دارد.
  • ماشین لباسشویی آاگ در حین کار صدا می‌دهد و تکان می‌خورد.
  • درب ماشین لباسشویی بسته نمی‌شود.
  • درب ماشین آاگ قفل‌شده و باز نمی‌شود.
  • موقع شروع به کار خشک‌کن، ماشین لباسشویی صدا می‌دهد.
  • تایمر لباسشویی آاگ خراب‌شده است.
  • لاستیک دور درب لباسشویی آاگ پاره شده و یا بوی بد می‌دهد.
  • تسمه لباسشویی پاره شده است.
  • خراب شدن کمک‌های ماشین لباسشویی آاگ.
  • نیاز به تعویض هس نظام آاگ
  • نیاز به تعویض کاسه‌نمد AEG
  • خرابی بلبرینگ ماشین لباسشویی آاگ و... .

  روشن نشدن ماشین لباسشویی آاگ

  اگر دستگاه روشن نشد پیش از تماس با نمایندگی باید مواردی را بررسی نمایید.

  1. سلامت پریز برق، برای مطمئن شدن از این موضوع یک دستگاه برقی دیگر را به پریز متصل کنید.
  2. سلامت سه‌راهی، برای این منظور نیز مانند مرحله‌ی قبل عمل کرده و دقیقاً همان خروجی که لباسشویی به آن متصل بوده است را بررسی نمایید.
  3. بررسی کابل‌ها، نگاهی به سیم و دوشاخه بی اندازید.

  درنهایت اگر چیز غیرعادی‌ای پیدا نکردید با نمایندگی ماشین لباسشویی آاگ تماس بگیرید.

  بررسی علل لرزش بیش‌ازحد و تولید صدای ماشین لباسشویی آاگ

  معمولاً این مشکل می‌تواند چند دلیل داشته باشد:

  1. اگر تکان‌های دستگاه در حد لرزش باشد و صدای بیش‌ازحدی تولید نکند احتمالاً به علت تراز نبودن ماشین لباسشویی آاگ این اتفاق افتاده است. از تراز بودن لباسشویی اطمینان پیدا کنید و اگر مشکل برطرف نشد علت بعدی را بررسی نمایید.
  2. اگر تکان‌ها و سروصدای لباسشویی زیاد باشد، به‌احتمال 90 درصد کمک‌های ماشین لباسشویی آاگ خراب هست. به‌طورکلی توصیه می‌شود هر 5 سال یک‌بار کمک‌های لباسشویی خود را عوض کنید.
  3. فرسوده‌شدن لاستیک زیر پایه می‌تواند آن را از حالت تراز خارج کرده و باعث این مشکل شود.
  4. شکست شفت و یا خرد شدن بلبرینگ از دیگر دلایل هست.
  5. درنهایت احتمال دارد خرابی تاخوی موتور و یا مستهلک شدن و آسیب دیدن تسمه این مشکل را به وجود آورده باشد.

  علل باز نشدن درب ماشین لباسشویی آاگ

  به‌طورکلی باز نشدن درب لباسشویی آاگ دو علت دارد که یکی از آن‌ها کاملاً طبیعی هست.

  1. شکستن دستگیره و ازکارافتادن میکرو سوئیچ.
  2. عدم وجود جریان برق می‌تواند باعث این اتفاق شود. از وجود جریان برق در دستگاه اطمینان پیدا کنید.
  3. تا زمانی که برنامه شستشو به پایان نرسد یا آب دیگ کاملاً تخلیه نشده باشد، امکان اینکه درب را بازکنید وجود ندارد.

  نکته: در صورت عدم تخلیه‌ی آب ماشین لباسشویی آاگ درب باز نمی‌شود. اما در مواقع اضطراری می‌توانید فیلتر پایین دستگاه را بازکنید تا آب تخلیه‌شده و درب موقتاً باز شود.

  چرخه شستشو در لباسشویی آاگ طولانی‌تر از زمان نشان داده‌شده است

  علت و چرایی طولانی‌تر شدن شستشو از زمان نشان داده‌شده در آاگ بسیار ساده است. علت اول معمولاً کم بودن فشار آب است. زمانی که فشار آب کمتر باشد لباسشویی ناگزیر است برای تمیز کردن لباس‌ها مدت‌زمان طولانی‌تری کار کند. اگر آبگیری و فشار آب لباسشویی مناسب بود احتمال دارد مشکل از تایمر باشد که باید توسط سرویس‌کار بررسی شود.

   

  علل بسته نشدن لباسشویی آاگ

  1. همان‌طور که در مشکل باز نشدن درب ممکن است ایراد از میکرو سوئیچ باشد در بسته نشدن نیز امکان دارد خرابی در این قطعه باشد.
  2. مانع‌شدن شی‌ء یا لباسی از بسته شدن درب
  3. روشن بودن anti-flood

  خارج شدن آب از ماشین لباسشویی آاگ

  طبق معمول خارج شدن آب از ماشین لباسشویی آاگ نیز دارای دلایل متعددی است، به ترتیب موارد زیر را بررسی نمایید. بسیار بعید است که علتی خارج از مواردی که ذکر می‌شود داشته باشد.

  • اگر بیش‌ازحد پودر لباسشویی داخل جاپودری بریزید احتمال دارد از بالای آن سرازیر شود.
  • شلنگ خروجی و واشر شلنگ ورودی را بررسی نمایید.
  • خرطومی و اتصالات جاپودری به دیگ و دیگ به پمپ احتمال پوسیدگی دارند.
  • شاید مشکل از ماشین لباسشویی آاگ نباشد و فقط لوله فاضلاب ساختمان گرفتگی داشته باشد.
  • خرابی کاسه‌نمد نیز می‌تواند باعث بروز این مشکل شود.

  آبگیری نکردن ماشین لباسشویی آاگ

  آبگیری نکردن ماشین لباسشویی آاگ سه علت عمده دارد. در ساده‌ترین حالت احتمالاً شیر ورودی آب قطع است. در مرحله‌ی بعد احتمال دارد که شیر برقی ماشین لباسشویی خراب‌شده باشد که به‌راحتی قابل تعمیر و تعویض است. اما در بدترین حالت امکان دارد که برد لباسشویی آاگ آسیب‌دیده باشد.

  عدم تخلیه آب از ماشین لباسشویی آاگ

  برای رفع این مشکل مراحل زیر را به ترتیب دنبال نمایید:

  1. بررسی کنید که خروجی دچار گرفتگی نباشد.
  2. فیلتر زیر لباسشویی را بازکرده و تمیز کنید. سپس یک لیتر آب داخل دیگ بریزید تا از فیلتر پایین خارج شود.
  3. درصورتی‌که با دو مرحله‌ی بالا مشکلتان حل نشد مجبور به تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی هستید.

  نچرخیدن لباسشویی آاگ| بررسی علل و راهکارها

  اگر دستگاهتان وارد فاز چرخش نمی‌شود موارد زیر را به ترتیب بررسی نمایید:

  1. بررسی کنید که فاز spin روشن باشد. یعنی دستگاه باید روی برنامه چرخش تنظیم شود و ممکن است تنها ایراد انجام تنظیمات نادرست باشد.
  2. ممکن است لباس‌ها را متعادل در دستگاه پخش نکرده باشید و همین باعث شود که وارد فاز چرخش نشود. می‌توانید برای رفع این مشکل لباسشویی را خاموش کرده و لباس‌ها را کاملاً در دیگ لباسشویی پخش‌کنید و اگر بازهم حل نشد یک‌بار برنامه را خالی اجرا کنید تا متوجه شوید که موضوع از لباس‌ها است یا خیر.
  3. اگر کنترل لباسشویی دستور چرخش را صادر نکند نیز رفع آن بسیار ساده است. کافی است آن را از برق خارج کرده، چنددقیقه‌ای صبر کنید و مجدد به برق بزنید.
  4. یک راه‌کار عجیب و قدیمی این است که درب لباسشویی را در مدت‌زمان 12 ثانیه 6 بار باز و بسته کنید تا تنظیمات ریست شود. البته که آموزش ریست کردن اصولی را بالاتر برایتان قرار داده بودیم.

  برطرف کردن جرم و کپک لاستیک دور درب آاگ

  ابتدا به شما توصیه می‌کنم که بعد از استفاده، حتماً درب ماشین لباسشویی را باز بگذارید و در صورت امکان لاستیک را خشک نمایید. اما بنا بر تعداد استفاده از ماشین به‌طور میانگین هر سه ماه یک‌بار بهتر است که از جرم‌گیر ماشین لباسشویی استفاده نمایید.

  کثیف باقی ماندن لباس‌ها بعد از شستشو

  این مشکل معمولاً به علت انتخاب شوینده‌ی نامناسب و یا استفاده به مقدار کم نسبت به لباس به وجود می‌آید. تنظیم دما نیز بسیار اهمیت دارد و اگر به‌اندازه‌ی کافی سرد نباشد لباس‌ها به‌خوبی شستشو نمی‌شود. این موضوع حتی ممکن است باعث مسدود شدن شلنگ شود.

  کد خطا و ارور ماشین لباسشویی آاگ

  اگر خطایی در صفحه‌نمایش ماشین لباسشویی آاگ مشاهده می‌کنید. احتمال دارد یک موضوع ساده باشد و یا اینکه نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعه‌ای وجود داشته باشد. می‌توانید کد خطای خود را کامنت کنید تا در پاسخ علت خطا را برایتان بیان کنیم. سؤالات دیگر خود درباره‌ی ماشین لباسشویی آاگ را نیز می‌توانید در این قسمت بپرسید.