• ثبت درخواست تعمیر لوازم خانگی
  • آیا از ما سوالی دارید
  • مشاوره رایگان : 02126103606

تعمیر ماشین لباسشویی

 • ماشین لباسشویی یکی از لوازم خانگی پرکاربرد است که نبود آن برای مدت کوتاه هم میتواند در زندگی اختلال ایجاد نماید. میتوانید تعمیرات ماشین لباسشویی خود را به دینا سرویس بسپارید. زیرا تقریبا نمایندگی تعمیر تمام برندها اعم از کره ای، آمریکایی، ایرانی و اروپایی را دارا میباشد. دینا سرویس دارای 50 سال تجربه و سرویسکاران مجرب و آموزش دیده در تهران است. همچنین ضمانت 6 ماهه برای تعمیر لباسشویی به مشتریان خود ارائه میکند که اگر وسیله در همان قسمت تعمیر شده دوباره با مشکل مواجه گردید، به رایگان برطرف شود. با ما تماس گرفته و یا فرم زیر را پر نمایید تا کارشناسان با شما تماس حاصل نمایند.

  تعمیرات ماشین لباسشویی در محل

  دینا سرویس تمام سعی خود را میکند که در کوتاه ترین مدت و با کمترین هزینه رضایت مشتری را کسب نماید. به همین جهت، اصولا تعمیر ماشین لباسشویی در محل انجام میگردد. مگر در مواردی خاص که ناچار به انتقال وسیله(یا بخش هایی از آن مانند برد و ...) به کارگاه باشیم.

  قطعاتی که برای رفع عیب معمولا ناچار به انتقال آنها میباشیم؛ شامل قطعاتی مثل برد، بلبرینگ، شفت، سه نظام میباشد. میدانیم که بهترین گزینه برای مشتری تعمیر در محل میباشد به همین دلیل کارشناسان تا زمانی که مجبور نباشند وسیله را از منزل و یا محل کار شما خارج نمینمایند.

  عیب یابی ماشین لباسشویی

  عیب یابی اولین مرحله و یکی از مهمترین مراحل تعمیر ماشین لباسشویی میباشد که سرویسکاران دینا سرویس با سالها تجربه و کار میتوانند به سرعت آن را یافته و رفع نمایند. اما عمده ترین مشکلاتی که در این وسیله وجود دارد به شرح زیر میباشد:

  • شروع به کار نکردن ماشین لباسشویی
  • عدم روشن شدن ماشین لباسشویی
  • وارد نشدن آب به ماشین لباسشویی
  • نچرخیدن دیگ و سبد شستشو
  • صدای زیاد ماشین لباسشویی
  • لرزش زیاد ماشین لباسشویی
  • عدم تخلیهی آب ماشین لباسشویی
  • کثیف ماندن لباسها پس از شستشو
  • بوی بد ماشین لباسشویی
  • قفل شدن درب ماشین لباسشویی

  و بسیاری موارد دیگر که بعد از چندین سال استفاده مکرر بروز این مشکلات غیر معمول نمیباشد. تمامی این مشکلات به راحتی و با وجود تعمیرکاران خبره به راحتی قابل حل کردن میباشد. در نهایت میتوانید با رضایت سالهای بیشتری را از وسیلهی خود استفاده نمایید و ناچار به خرید مجدد لباسشویی نشوید.

  مراحل تعمیر ماشین لباسشویی در دیناسرویس

  ثبت درخواست تعمیر ماشین لباسشویی

  میتوانید از طریق راههای ارتباطی مختلف اعم از تماس و یا ثبت درخواست آنلاین، اقدام به ثبت درخواست تعمیر خود نمایید.
  یک دکمه برای تماس با ما وجود داشته باشد.

  تماس کارشناس

  معمولا تشخیص عیب نیاز به حضور در محل دارد اما پیش از حضور در محل کارشناس جهت مشاوره و هماهنگی برای حضور با شما تماس حاصل میکند.

  عیب یابی ماشین لباسشویی

  کارشناس در محل حضور یافته و اقدام به چکاب دستگاه می نماید. (این مرحله اولین مرحله تعمیر میباشد اما فقط شامل هزینهی ایاب و ذهاب میگردد.)

  برآورد هزینه

  پس از تشخیص کارشناس تخمین هزینهی تعمیرات و هزینه قطعات مورد نیاز به شما اعلام میگردد.

  تعمیر و جایگزینی قطعات

  پس از تایید هزینه از طرف شما، تعمیر و جایگزینی قطعات به صورت کامل انجام میپذیرد.

  تست و تحویل دستگاه

  پس از این که تعمیر ماشین لباسشویی کاملا به اتمام رسید، یک بار برنامههای شستشو تست شده و به شما تحویل داده میشود.

  ارائه فاکتور و ضمانت نامه

  در نهایت سرویسکار ملزم به ارائهی فاکتور و ضمانت نامهی رسمی دینا سرویس میباشد و در صورت بروز هرگونه مشکل و یا وجود انتقادات و پیشنهادات میتوانید با شمارههای مندرج شده بر روی فاکتور تماس حاصل نمایید.

  مزایای تعمیرات ماشین لباسشویی دیناسرویس

  شاید از خودتان میپرسید که چرا باید تعمیر لباسشویی خود را به دینا سرویس بسپارم و چه مزیتهایی برایم دارد! به همین دلیل برخی از آنها را در ادامه بررسی مینماییم:

  • تعمیر ماشین لباسشویی در محل
  • استفاده از تعمیرکاران متخصص تعمیرات ماشین لباسشویی در برندهای مختلف
  • پشتیبانی و ضمانت 6 ماهه پس از تعمیر
  • تعیین زمان مراجعه توسط مشتری
  • مشاورهی رایگان برای عیب یابی ماشین لباسشویی در محل(تنها هزینه ی ایاب و ذهاب لحاظ میگردد)

  دینا سرویس دارای نمایندگی تعمیر کدام برندها می باشد؟

  عکس برندها گذاشته شود.

  هزینه ی تعمیرات ماشین لباسشویی

  هزینهی تعمیر ماشین لباسشویی بستگی به المانهای مختلفی دارد.

  • آیا قطعهای آسیب دیده است؟
  • کدام قطعه دچار آسیب شده است؟
  • آیا آن قطعه قابل تعمیر است یا باید تعویض گردد؟
  • برند ماشین لباسشویی چیست و قطعات آن چه هزینهای دارد؟

  از جمله سوالاتی میباشد که کارشناس باید با حضور در محل برای برآورد قیمت از آنها مطلع شود. هزینهی بیشتر معمولا کیفیت بالاتر را به همراه دارد. برای مثال نوع قطعاتی که به کار میرود هرچقدر مرغوب تر باشد هزینهی بیشتری دارد. همچنین عوامل دیگری مثل سابقه و تجربه و ضمانت نامهای که به مشتری تحویل داده میشود نیز بر روی هزینه تاثیر گذار است. اما در نظر داشته باشید که هزینهی بالاتر همیشه به معنای کیفیت بیشتر نمیباشد.

  تعمیر ماشین لباسشویی در تهران

  دینا سرویس با 50 سال سابقه کار یکی از قدیمیهای این صنف در تهران میباشد. ما هم تجربهی بسیار زیادی داریم و هم خود و دانشمان را بروز کرده و از چرخه عقب نماندهایم. سرویسکاران ما آمادهی خدمت رسانی در چهارگوشهی شرق، غرب، شمال و جنوب تهران میباشد.

  اهمیت تعمیرات ماشین لباسشویی

  از آنجایی که لوازم برقی بسیار گران شده است و ماشین لباسشویی هم از این قضیه مستثنی نیست. تعمیر درست و تخصصی لباسشویی اهمیت بیشتر و پرنگ تری پیدا کرده است. چراکه در صورتی که قادر به استفادهی بیشتر از وسیله نباشید مستلزم پرداخت هزینهی بسیار زیادی برای خرید مجدد لباسشویی میگردید. به همین دلیل باید در انتخاب خود دقت لازم را به عمل آورده و کار تعمیر را به دست هرکسی نسپارید. پس همین حالا به ما تماس گرفته و از متخصصان ما برای تعمیر لباسشویی در منزل بهره مند شوید.

  پیشگیری از خرابی لباسشویی

  همیشه نکاتی وجود دارد که رعایت آنها باعث عمر بیشتر لوازم برقی میشود. ماشین لباسشویی هم از این قضیه مثتثنی نیست. الان که در این صفحه حضور پیدا کرده اید احتمالا با مشکلی در لباسشویی خود روبرو شده اید. معمولا افراد پیش از بروز مشکل برای آن فکری نمیکنند. حال شما میتوانید با رعایت چند نکته ساده عمر دستگاه خود را افزایش داده و نیازش به تعمیر را به حداقل برسانید.

  تخلیه جیب لباسها و جداسازی لباسزیر

  حتماً جیب لباسها را چک کنید تا در آن وسیلهای نباشد. اما مشکل اساسی را دستمالکاغذی میتواند برای شما به وجود آورد. احتمالاً همه یکبار این تجربه تلخ را داشتهاند و میدانید که چه بلایی سر لباسهایتان میآورد. بااینحال کاش موضوع به اینجا ختم میشد. مشکل اساسی زمانی اتفاق میافتد که پمپ تخلیه بهوسیله آن دستمالکاغذیها مسدود میشود. زمانی که تخلیه اتفاق نیافتد آب در لباسشویی باقیمانده و لباسها در انتها خیس خواهند ماند. همچنین ممکن است اشیا باارزشی مانند انگشتر و فلش مموری و ... در جیبهایتان باشد که با چک کردن لباسها درواقع هم آن وسیلهها و هم لباسشویی خود را نجات دادهاید.

  نکته مهم دیگر این است که به شما پیشنهاد میشود که لباسهای زیر خود را در یک توری قرار داده و درب آن را ببندید و سپس داخل لباسشویی قرار دهید. چون لباسزیرها معمولاً دارای قطعات ریز بوده و ممکن است جداشده و در مسیر تخلیه اختلال ایجاد کنند.

  دمای مناسب آب لباسشویی

  برخی بر این باورند که آب بسیار داغ میتواند آلودگیهای لباسها را رفع کرده و بیشترین بازدهی را خواهد داشت؛ اما اشتباه نکنید! این کار باعث میشود که هم به ماشین لباسشویی و هم به لباسها آسیب وارد کنید. شاید از خودتان میپرسید آب بسیار داغ چه آسیبی میتواند وارد کند؟ در رابطه بالباسها بافت پارچه و رنگش را دچار آسیب میکند و در رابطه با ماشین لباسشویی باعث آسیب و خرابی در قطعات غیرفلزی لباسشویی میشود. پس چه دمایی مناسب است؟ خب کافی است آب گرم باشد در حدی که پوستتان نیز بتواند آن را تحمل کند، نیازی به استفاده از آب داغ و جوش نیست.

  استفاده اندازه از مواد شوینده

  یک باور غلط دیگر که در میان بسیاری از افراد وجود دارد این است که استفاده بیشازحد از پودر ماشین لباسشویی و کف زیاد باعث میشود لباسها بهتر تمیز شوند. اما این باور کاملاً اشتباه است و مشکلات متعددی میتواند برایتان به وجود آورد. ممکن است مواد شوینده راه تخلیه را مسدود کنند و همچنین کف به خارج از لباسشویی هدایتشده و آشپزخانهتان حسابی کثیف کند و شما را به دردسر بی اندازد.

  بازهم تأکید میکنم که لباسها با مصرف بیشازحد مواد شوینده ممکن است بهدرستی تمیز نشوند و از دیگر مشکلاتی که برای دستگاهتان به وجود میآید میتوان به فرسودهشدن قسمتهای پلاستیکی بهمرورزمان و تولید بوی بد اشاره کرد. درنهایت این مورد را هم در نظر داشته باشید که در انتخاب مواد شوینده به کیفیت و برند آن نیز دقت کنید.

  نیاز به جرمگیری ماشین لباسشویی

  جرمگیری و تمیز کردن ماشین لباسشویی شامل دو بخش است. یکی محفظه داخلی که قابلمشاهده است و دیگری در زیر سوراخهای محفظه لباسشویی که قابلمشاهده نیست. تمیز کردن اولیه کار سادهای است و معمولاً همه هر از چند گاهی با دستمال آن را تمیز کرده و خشک میکنند. بحث اصلی مربوط به قسمتهای خارج از دسترس است. ماهی یکبار لباسشویی خود را بدون لباس روشن کنید و از جرمگیرهایی که بهصورت پودری، قرصی و ... در بازار موجود هستند استفاده کنید و دمای آب را روی 60 درجه قرار دهید. کارتان تمام است بگذارید یکبار برنامه کامل اجرا شود و نظافت و میکروبکشی لباسشوییتان بهخوبی انجام شود. این کار عمر دستگاه را به میزان قابلتوجهی زیاد خواهد کرد.

  اهمیت تراز بودن ماشین لباسشویی

  یکی دیگر از مواردی که کاربران ماشین لباسشویی بیدقت از کنار آن عبور میکنند تراز نبودن ماشین لباسشویی است. تشخیص آن کار بسیار سادهای است، زمانی که لباسشویی را روشن میکنید دستگاه شروع میکند به لرزش شدید و سروصدای بسیار زیادی را ایجاد میکند. بهمرورزمان و با تکرار این کار اتفاقی که برای دستگاهتان میافتد این است که تعادل دیگ به هم میخورد و بلبرینگها دچار آسیب بسیار زیادی میشوند. لازم به ذکر است که هزینه تعمیرات بلبرینگ ماشین لباسشویی در میان پرهزینهترین تعمیرات لباسشویی قرار دارد. حال که این مورد را میدانید در هرجایی با این قضیه مواجه شدید به دیگران نیز گوش زد کنید تا دچار مشکل نشوند.

  حجم مناسب لباس برای داخل ماشین لباسشویی

  یکی از مواردی که شدیداً باید به آن توجه کنید ظرفیت ماشین لباسشویی است. ظرفیت هر ماشین لباسشویی متغیر بوده و روی برچسب دستگاه قابلمشاهده است. اگر بیشتر از حجم تعیینشده لباس داخل لباسشویی بگذاریم، عمر دستگاه را بهطور قابلتوجهی کم میکنیم. هزینههایی که این بیدقتی و عدم توجه میتواند برایتان ایجاد کند میتواند بسیار زیاد باشد. برای مثال ممکن است محفظه داخلی بهخوبی نچرخد و باعث شود به موتور فشار آمده و آسیبدیده و یا حتی بسوزد. وقتی حرف از موتور یک دستگاه که اصلیترین قطعهاش محسوب میشود دیگر حرفی از هزینههایش باقی نمیماند!

  خدمات نصب لباسشویی

  اگر تازگی دستگاهتان را خریداری کردهاید، معمولاً خدمات نصب ماشین لباسشویی توسط فروشنده انجام میشود و هزینهای برایتان به دنبال نخواهد داشت. در هر جهت و به هر دلیل قصد داشتید که از خدمات نصب شرکت دیگری بهرهمند شوید با ما تماس بگیرید. این نکته را در نظر داشته باشید که بسیاری از افراد فکر میکنند نصب کار بسیار سادهای است و خودشان میتوانند برای کاهش هزینهها این کار را انجام دهند. درصورتیکه معمولاً نصب هزینه زیادی به همراه ندارد مگر در مواردی خاص که کمتر پیش میآید. بهزودی برای شما آموزش نصب لباسشویی را قرار خواهیم داد و میتوانید درصورتیکه تمایل داشته باشید خودتان با مسئولیت خودتان این کار را انجام دهید میتوانید از این آموزش استفاده کنید.

  مشکلات متداول لباسشویی

  حتماً ماشین لباسشویی شما خرابشده و میخواهید بدانید که با آن چهکار کنید که تا این بخش با ما همراه شدهاید. درواقع در این سالهای کاری، باوجود برندها و مدلهای مختلف لباسشویی همیشه تعدادی از مشکلات رایج وجود داشته است که کاربران این دستگاه از ما برای رفعشان کمک خواستهاند. برای مثال یکی از متداولترین آنها روشن نشدن و یا شروع به کار نکردن ماشین لباسشویی است. به برخی دیگر از این درخواستهای رفع عیب بهصورت تیتروار اشاره میکنیم و سپس آموزشها و نکات بسیار مهمی در تعمیر انواع ماشین لباسشویی در اختیارتان قرار میدهیم.

  • درخواست رفع عیب کار نکردن دور خشککن لباسشویی
  • رفع عیب سر و صدا و یا لرزش زیاد ماشین لباسشویی
  • رفع عیب تخلیه نشدن آب دستگاه
  • رفع عیب کثیف ماندن لباسها بعد از شستشو
  • رفع عیب وجود بوی بد در لباسشویی
  • رفع عیب قفل شدن درب ماشین لباسشویی
  • رفع عیب نچرخیدن دیگ لباسشویی
  • رفع عیب برق دار بودن ماشین لباشویی
  • تعویض لاستیک درب لباسشویی
  • نیاز به تعویض کمک دستگاه
  • وجود مشکل در قطعات سه نظام، کاسه نمد، بلبرینگ

  روشن نشدن یا کار نکردن ماشین لباسشویی

  این امر به دلیل وجود مشکل در قطعه و یا قطعاتی در ماشین لباسشویی است. با توجه به الکترونیکی یا مکانیکی بودن برد الکترونیکی یا تایمر و بدون توجه به نوع دستگاه خازن، سیمکشی، دوشاخه برق، موتور دستگاه میتواند معیوب باشد. همان طور که بارها اشاره کردیم خدمات تعمیر ماشین لباسشویی کاملا در محل شما انجام میشود حتی برای قطعاتی مانند برد الکترونیکی و تایمر که نیاز است برای انجام تعمیرات به تعمیرگاه برده شوند فقط آن قطعه خارج شده و در مرحله دوم با هماهنگی شما قطعه مجدد نصب شده و کار تمام میشود. این برای روشن نشدن دستگاه بود اما برای شروع به کار نکردن دستگاه موارد متفاوتی وجود دارد.

  دقت داشته باشید که همیشه از مراحل آسان تر شروع به چکاب کنید برای مثال برای روشن نشدن لباسشویی اولین مرحله میتواند بررسی پریز برق و دوشاخه و کابل باشد. با این روند وقت خود را بیهوده هدر نمیدهید و اگر مشکل به سادگی حل شود دیگر نیازی به انجام بررسی بر روی قطعات پیچیده تر نیست.

  چرا ماشین لباسشویی روشن میشود اما کار نمی کند؟

  اگر ماشین لباسشویی روشن شود اما شروع به کار نکند، قطعاتی که باید مورد بررسی و چکاب قرار بگیرد به این شرح است: میکروسویچ قفل درب، زبانه درب، پمپ تخلیه، برد الکترونیکی، دکمه Start یا Power، زغال های موتور. بسیار کم پیش می آید که موردی خارج از موارد ذکر شده وجود داشته باشد.

  برقدار بودن بدنه لباسشویی

  اگر زمانی که به لباسشویی خود دست میزنید بدنهی آن برقدار است اولین اقدامی که باید انجام دهید این است که آن را خاموش کنید. تشخیص علت برقدار بودن دستگاه کمی دشوار است اما به دو علت میتواند این اتفاق افتاده باشد که به هریک از آن‎ها میپردازیم.

  اتصالی قطعات داخلی با بدنه

  حال باید قطعاتی از ماشین لباسشویی که مصرف کننده برق هستند را به صورت جداگانه بررسی کنید. این قطعات شامل هیدروستات، ترموستات، پمپ، موتور، خازن است. یکی از راههای تشخیص این است که اجزای الکتریکی را یک به یک از مدار خارج کنید و دستگاه را روشن کنید تا متوجه شوید که مشکل از آن قطعه بوده است و یا خیر. راه دوم این است که سیم ارت را به بدنه متصل کرده و موقتا مشکل را حل کنید. در این حالت اگر فیوز پرید هیچ راهی به جز پیدا کردن قطعات معیوب و تعمیر یا تعویض آنها برایتان باقی نخواهد ماند.

  اتصالی در سیمهای لباسشویی

  اگر مشکل از قطعات نباشد و همچنان بدنه لباسشویی برق دار باشد، باید چه کار انجام دهیم؟ در این حالت پی خواهیم برد که سیمکشی لباسشویی دچار مشکل و اتصالی شده است. بهترین راهحل برای رفع این عیب تعویض سیمبندی لباسشویی است.

  به یاد داشته باشید که توصیه میشود این کار توسط متخصص انجام شود. علت این امر این است که از خطر برق گرفتگی، اشتباه در سیمکشی و یا اتصال مجدد قطعات در مدار در امان بمانید و به دستگاه خود نیز آسیب بیشتری وارد نکنید. اما اگر با این کار آشنایی دارید راه حل ها به شما گفته شد و میتوانید از آنها بهرهمند شوید.

  علل پریدن فیوز با روشن شدن ماشین لباسشویی چیست؟

  بروز این مشکل میتواند به دو علت عمده باشد. اول اینکه قطعهای در ماشین لباسشویی معیوب باشد که باید توسط کارشناس بررسی و رفع شود. علت دوم اینکه به تازگی سیمبندی و یا قطعات تعویض یا تعمیر شده باشند. در این صورت میتواند مشکل از قطعه باشد و یا اینکه اشتباه از سمت تعمیرکار باشد.

  برای رفع این ایراد نیز مانند توضیحاتی که در بخشهای بالاتر داده شد باید ماشین لباسشویی را از برق خارج کرده و قطعات را خارج کنید و با اتصال مجدد دستگاه به برق اگر فیوز نپرد یعنی شما قطعه معیوب را پیدا کردهاید و باید سریعا نسبت به رفع آن اقدام کنید.

  نکته: در منازل قدیمیتر ممکن است این مورد مربوط به دستگاه شما نباشد و مربط به فیوز باشد. بعضی از فیوزها نمیتوانند جریان مورد نیاز دستگاه را از خودشان عبور دهند و به همین دلیل با اتصال لباسشویی به برق فیوز میپرد. حداقل جریان نامی فیوز باید 15 آمپر باشد اگر کمتر است باید آن را تعویض کنید.

  آب لباسشویی تخلیه نمیشود

  یکی دیگر از مشکلات بسیار رایج در میان کاربران این دستگاه تخلیه نشدن آب آن است. برای رفع این مشکل ابتدا باید مسیر تخلیه را بررسی کنید. یعنی پمپ تخلیه، شیلنگ خروجی، فیلتر کف و فاضلاب باید مورد چکاب و بررسی قرار بگیرد. در هریک از این بخشها گرفتگی وجود داشته باشد آب تخلیه نمیشود. پمپ تخلیه نیز ممکن است دچار خرابی شده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد. در نظر داشته باشید که اگر مشکل گرفتگی باشد، خودتان با کمی آشنایی میتوانید مشکلش را به راحتی حل کنید.

  علت و رفع مشکل نچرخیدن دیگ لباسشویی

  نچرخیدن دیگ لباسشویی میتواند به دلیل وجود مشکل در یکی از قطعات کاسه نمد، بلبرینگ، دینام، خود دیگ و یا موتور باشد. تشخیص مشکل در این بخش کار چندان سادهای نیست و نیاز به تعمیرکار با تجربه دارد.

  علت آبگیری نکردن ماشین لباسشویی و رفع آن

  اگر آب وارد ماشین لباسشویی نشود طبیعتا بقیه مراحلش نیز انجام نخواهد شد و شستشو معنایی نخواهد داشت. برای آنکه بفهمیید علت وارد نشدن آب به ماشین لباسشویی چیست باید این قطعات را به ترتیب بررسی کنید: شیلنگ آب ورودی، فیلترهای شیر برقی، هیدرو سنسور یا هیدرواستات، شیلنگهای آب از شیربرقی تا دیگ، برد الکترونیکی. اگر به ساختمان ماشین لباسشویی آشنایی کامل دارید میتوانید خودتان بررسیهای لازم را روی این قطعات انجام دهید در غیر این صورت با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت سرویسکاری را به محل شما در تهران اعزام کنیم.

  حرکت کردن لباسشویی موقع کار

  این مورد معمولا به سه علت زیر میتواند رخ بدهد.

  • تراز نبودن پایههای ماشین لباسشویی
  • خراب بودن کمکهای لباسشویی
  • جدا نشدن بستهای نگهدارنده از چلیک

  رفع مورد اول ساده است و نیاز به تخصص خاصی برای تراز کردن وجود ندارد. در مورد دوم نیاز به تعویض کمک لباسشویی است و امکان تعمیر وجود ندارد. مورد سوم به دلیل انجام نصب اشتباه است. میتوانید با کمک دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی خود بستها رو باز کنید تا مشکل حل بشود. شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که وجود این بستها به چه دردی میخورد؟ میله ها از حرکت چیلیک و برخورد آن با خازن و تایمر جلوگیری میکند.

  علت کارنکردن دور تند خشک کن لباسشویی

  تا اینجای کار حتما تا حدودی متوجه شدهاید که تعمیرات ماشین لباسشویی کار بسیار حساس و زمان بری است و نیاز به تجربه و شناخت کافی از اجزای مختلف دستگاه وجود دارد. با این حال برای تعمیرات آخرین مرحله کار ماشین لباسشویی یعنی دور تند خشک کن باید در ابتدا بتوانید درست تشخیص دهید. این موارد را بررسی کنید، قطعا با تشخیص درست نیم بیشتری از راه را پیش خواهید رفت. ابتدا مطمئن شوید تخلیه آب به درستی انجام میشود و اضافه بار در لباسشویی وجود ندارد. در مرحله بعدی موتور دستگاه را بررسی کنید، تاخو یا تاکومتر موتور دستگاه را بررسی نمایید. بعد از آن برد الکترونیکی را چک کنید. در نهایت اگر هیچ یک از موارد گفته شده نبود سیم پیچ دور تند را بررسی کنید.

  تا این بخش موارد بسیاری را مورد بررسی قرار دادیم. آیا میخواهید درباره تعمیرات بخشهای دیگر و مشکلات دیگر لباسشویی بدانید؟ در قسمت نظرات میتوانید سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.